Slevomat

Vzhledem k dané situaci, je naše provozovna do odvolání uzavřena. Poukazy vydané Slevomat, budou prodlouženy prozatím, dle situace do konce června  2020. děkujeme za trpělivost.  v případě dotazů.  volejte . majitele již rezervovaných poukazů, budeme kontaktovat.

Informace pro klienty

Objenávání přes termino Vám ušetří čas s telefonováním a usnadní Vám práci s objednáním. V tomto programu přes slevomat si sami zvolíte jestli budete chtít využít poukaz pro vířivku nebo masáž. Balíčky zatím nelze objednávat. Volejte prosím osobně.

+420 604 682 539

Pondělí až pátek v době od 10-17hod.Pokud voláte mimo tuto dobu, může se stát, že se nedovoláte...masírujeme.

Pak můžete zanechat vzkaz na email

wellness.all.inclusive@gmail.com
Pokud jste obdrželi poukaz bez terminu. Zavolejte si skrz objednání osobně v již zmíněnou dobu. Na Vaši proceduru se dostavte maximálně 5minut před termínem.
Objednejte se nejpozději  14 dni před koncem platnosti poukazu. Může se pak stát, že Vámi zvoleny termin nebude volný. 
Dodržujte včasné objednání poukazu 

Nedisponujeme klasickou čekárnou a mohli by jste rušit klienty před Vámi.

Vlastní procedura

Není nutné si nic nosit. Vše potřebné u nás dostanete. Pokud však máte rádi svoje věci, vybavte se stejně jako když jdete na saunu nebo koupel ve vířivce. Tedy osuška, přezůvky, župan. Pokud máte v poukazu napsané, že Vaše procudura obsahuje všechny potřebné věci. Vše obdržíte na místě. Včetně občerstveni a možnosti se po proceduře osprchovat. Pokud máte zájem si dokoupit občerstvení, nabídka je k dispozici. Pokud chcete připravit další občerstvení,je potřeba doobjednat osobně. Alergie hlaste  dopředu. Tyto procedury sou nevhodné v prvnim trimestru i nebezpečné. Pokud však těhotenství probíhá v pořádku,  je možné na masáže chodit, jen uveďte ,že se jedná o těhotenskou masáž. Ta bude v našem podniku k dispozici od ledna roku 2020. Těšíme se na Vaši návštěvu...