Slevomat

Přejeme Vám krásné vánoce a Štastný nový rok . Své poukazy objednávejte od 3.1.2020

Informace pro klienty

Objenávání přes termino Vám ušetří čas s telefonováním a usnadní Vám práci s objednáním. V tomto programu přes slevomat si sami zvolíte jestli budete chtít využít poukaz pro vířivku nebo masáž. Balíčky zatím nelze objednávat. Volejte prosím osobně.

+420 604 682 539

Pondělí až pátek v době od 10-17hod.Pokud voláte mimo tuto dobu, může se stát, že se nedovoláte...masírujeme.

Pak můžete zanechat vzkaz na email

wellness.all.inclusive@gmail.com
Pokud jste obdrželi poukaz bez terminu. Zavolejte si skrz objednání osobně v již zmíněnou dobu. Na Vaši proceduru se dostavte maximálně 5minut před termínem.

Nedisponujeme klasickou čekárnou a mohli by jste rušit klienty před Vámi.

Vlastní procedura

Není nutné si nic nosit. Vše potřebné u nás dostanete. Pokud však máte rádi svoje věci, vybavte se stejně jako když jdete na saunu nebo koupel ve vířivce. Tedy osuška, přezůvky, župan. Pokud máte v poukazu napsané, že Vaše procudura obsahuje všechny potřebné věci. Vše obdržíte na místě. Včetně občerstveni a možnosti se po proceduře osprchovat. Pokud máte zájem si dokoupit občerstvení, nabídka je k dispozici. Pokud chcete připravit další občerstvení,je potřeba doobjednat osobně. Alergie hlaste  dopředu. Tyto procedury sou nevhodné v prvnim trimestru i nebezpečné. Pokud však těhotenství probíhá v pořádku,  je možné na masáže chodit, jen uveďte ,že se jedná o těhotenskou masáž. Ta bude v našem podniku k dispozici od ledna roku 2020. Těšíme se na Vaši návštěvu...